RSS

Rethinking Education – książeczka

11 Maj

Polecamy bezpłatny zbiór opowiadań „Uśmiechnij się! W domu też jest fajnie” przygotowany specjalnie dla dzieci i rodziców, którzy mierzą się obecnie z izolacją i edukacją zdalną.

Książeczka powstała w ramach projektu Rethinking Education w ścisłej współpracy z Happy Color. Zawiera krótkie opowiadania i ćwiczenia kreatywne dla najmłodszych, których celem jest dostarczenie okazji do wytchnienia, wspólnej zabawy i budowania bliskości.

Autorką tekstów jest Ewelina Sierocka – mama, która w wyniku obostrzeń związanych z pandemią musiała przemodelować swoje życie i zostać ze swoją pociechą w domu. Ilustracje do książki stworzyły Mery Winiecka i Natalia Urbańska.

>> Pobierz książeczkę

Projekt Rethinking Education powstał w odpowiedzi na kryzys związany z koronawirusem. Wraz z zaangażowanymi partnerami chcemy stworzyć rozwiązanie, które realnie wpłynie na rzeczywistość związaną z edukacją zdalną.

Projekt ten jest oddolną inicjatywą pro publico bono, w pełni finansowaną (poprzez swoją pracę) przez osoby w niego zaangażowane.

Inicjatorem projektu Rethinking Education jest Greenhat Innovation. Oprócz DT w Szkole partnerami współtworzącymi go są Service Design Network Poland, LEMLab, Happy Color, iteo, Art Wizard (Michał Maciejewski).

 
Możliwość komentowania Rethinking Education – książeczka została wyłączona

Opublikował/a w dniu 11 Maj 2020 w Bez kategorii

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 
%d blogerów lubi to: